fbpx

El. paštas: info@opc.lt

Vienmomentė danties implantacija – taupantiems laiką pacientams

Vienmomentė dantų implantacija, sulaukia vis didesnio pripažinimo gydytojų odontologų ir pacientų tarpe.

Vienmomentė danties implantacija –  taupantiems laiką pacientams
img

Nors daugelis vis dar mano, kad danties implantacija – ilgai trunkanti procedūra, „Odontologijos praktikos centro“ implantologijos specialistai sako, jog sparčiai tobulėjant technologijoms, šiandien siūlomi pažangiausi gydymo metodai gali užtikrinti nepriekaištingus rezultatus, taupant pacientų laiką. Vienas jų – vienmomentė dantų implantacija, sulaukiantis vis didesnio pripažinimo gydytojų odontologų ir pacientų tarpe.

Vienmomentės dantų implantacijos metu sugedęs, lūžęs ar gydymui netinkantis dantis yra pašalinamas, o į pašalintos šaknies vietą iš karto įsriegiamas implantas. Procedūros metu dirbama tik pašalinto danties šaknies srityje, todėl įprastai neprireikia pjūvių dantenose. Atliekant vienmomentę implantaciją, taip pat išvengiama sudėtingų kaulo ir dantenų priauginimo procedūrų, sumažinama komplikacijų rizika.

Atliekant vienmomentę dantų implantaciją sumažėja ne tik chirurginių procedūrų skaičius, bet ir užtikrinamas ženkliai lengvesnis pooperacinis periodas. Dažniausiai išvengiama tradicinės implantacijos procedūras neretai lydinčio tinimo, kraujavimo, skausmo arba šie simptomai pasireiškia minimaliai.

Svarbus vienmomentės implantacijos privalumas yra ir dvigubai trumpesnis implanto prigijimo laikotarpis. Taikant konservatyvųjį metodą, pašalinus dantį, kaulas jo vietoje susiformuoja tik per 3–4 mėnesius ir tik tada galima atlikti implantacijos procedūrą. Dar tiek pat laiko užtrunka implanto prigijimas, ir tik tuomet dantį galima protezuoti. Taigi, taikant įprastinį gydymą, jis užtrunka apie pusmetį, o atliekant vienmomentės implantacijos procedūrą, šis laikotarpis sutrumpėja iki 3 mėnesių.

Dar vienas šio pažangaus metodo privalumas – geresnis galutinis estetinis vaizdas, nes gijimo metu kaulas ir dantenos persitvarko minimaliai. Tai ypatingai svarbu atliekant priekinių dantų implantaciją, kai siekiama nepriekaištingo estetinio rezultato. Taikant konservatyvųjį implantacijos metodą, po danties šaknies pašalinimo gyjant kaului, toje vietoje vyksta ir jo tirpimas, o tuo pačiu žemėja ir dantenos, keičiasi jų estetinė išvaizda.

Po vienmomentės implantacijos beveik visuomet galima pagaminti ir gijimo laikotarpiui ant implanto iš karto uždėti laikiną dantį. Jis ne tik atrodo labai natūraliai, bet ir prilaiko dantenas, todėl išlieka savo vietoje.

Tačiau, „Odontologijos praktikos centro“ specialistai pastebi, jog kiekviena klinikinė situacija skirtinga, todėl net ir pažangiausius gydymo metodus, nepaisant visų jų privalumų, galima taikyti ne kiekvienu atveju. Siekiant efektyviausių gydymo rezultatų, prieš pasirenkant implantacijos būdą, visada būtina tiksliai įvertinti konkrečią situaciją ir kiekvienu atveju surasti tinkamiausią sprendimą. Jei vienmomentei implantacijai atlikti nėra jokių kontraindikacijų ir ją atlikti yra saugu, patyrę klinikos gydytojai pasirūpins greitu ir sklandžiu vienmomentės implantacijos atlikimu bei nepriekaištingu, ilgai džiuginsiančiu rezultatu.

Atkurkite savo šypseną su mūsų klinikos odontologais

Pasitikėkite mūsų klinikos profesionalais ir vėl džiaukitės plačia šypsena.