Klientų

atsiliepimai

Dirbant su pacientais ir rūpinantis jų sveikata, grįžtamasis ryšys – vienas iš svarbiausių dalykų. Džiaugiamės galėdami suteikti kokybiškas paslaugas ir taip gerinti savo klientų gyvenimo kokybę. Mums svarbi kiekvieno iš Jūsų nuomonė!

Pacientės Linos atsiliepimas. Skausmingi vizitai pas odontologą – jau praeitis.
Pacientė Lina su baime odontologams susidūrė jau nuo vaikystės, kai vizitai neapsieidavo be skausmingų ir triukšmingų grąžto garsų. Tačiau Odontologijos praktikos centro personalas parodė, kad gali būti kitaip. Klinika suteikia pačias kokybiškiausias paslaugas, atkuriant šypsenos estetiką, fonetiką ir funkciją. O kas geriausia – gydytojai bendrauja maloniai ir rūpestingai, paaiškindami gydymo planą detaliai.

Paciento Giedriaus atsiliepimas. Graži šypsena ir pasitikėjimas savimi – tapo realybe.
Pacientas Giedrius į Odontologijos praktikos centrą kreipėsi dėl prieš daugiau nei 20 metų prarasto danties. Klinikoje buvo suteiktas ne tik reikiamas gydymas bei konsultacija, bet ir paaiškinta burnos higienos svarba. Pacientas džiaugiasi centro gydytojų lankstumu, greitai tvarkomomis problemomis ir priminimu apie artėjančius vizitus. O svarbiausia tai, kad buvo sugrąžintas pasitikėjimas savimi ir kramtymo funkcija.

Pacientės Irmos atsiliepimas. Gydytojų rūpestis – vienas svarbiausių gydymo etapų.
Pacientė Irma su dantimis problemų turėjo nuo mažumės. Visai atsitiktinai gydytoja, dirbanti Odontologijos praktikos centre, pastebėjo vizualiai matomas žandikaulio problemas. Šioje klinikoje pacientė gavo rūpestingą gydymą, išsamią konsultaciją apie burnos būklę ir atsakymus į rūpimus klausimus.

Adomas Sabaliauskas

Geriausia, ką galima rasti Kaune!

Adomas Taraskevičius

Geriausia odontologijos klinika!

Eglė Mastytė

Esu labai patenkinta čia atlikta procedūra. Tai buvo profesionalu, greita ir palyginti malonu. Prireikus grįžčiau