28 dantų atstatymas

img

28 dantų atstatymas – tai kompleksinis gydymas, pasitelkiamas, siekiant atkurti burnos ertmės funkciją ir estetiką. Ši procedūra rekomenduojama norintiems atrodyti jauniau, turėti dailią šypseną, pagerinti kramtymo funkciją ir išvengti nemalonių, nudilusių dantų sukeltų sveikatos problemų. 28 dantų atkūrimo procese dalyvauja kelių sričių gydytojai, kurie pasirūpina, kad nusidėvėję, nudilę, nuskilę dantys būtų nepriekaištingai atstatyti. Restauruojant dantis, siekiama išsaugoti kuo daugiau natūralių danties audinių, todėl jie šlifuojami labai minimaliai arba visai nešlifuojami.

Gydytojai odontologai primena, kad antų nusidėvėjimas kenkia ne tik šypsenos ir veido estetikai – jis taip pat turi įtakos mūsų sveikatai ir gyvenimo kokybei. Nudilus dantų paviršiui, nekokybiškai sukramtomas maistas, o tai gali nulemti virškinimo problemas. Taip pat gali išsivystyti apatinio žandikaulio sąnario sutrikimai, pasireiškiantys traškesiu, skausmu ir kitais nemaloniais simptomais. Šias problemas galima išspręsti, restauruojant visų 28 dantų paviršių.

Gydymo metu atkuriami ne tik dantų defektai – dantys gali būti pašviesinti, prailginti, galima sumažinti tarp jų esančius tarpus. Restauruojant dantis, atsižvelgiama į paciento veido formą, šypseną, akių liniją ir kitus veido bruožus, siekiant kad atkurta šypsena tobulai prie jų derėtų ir pabrėžtų kiekvieno paciento individualumą.

Prieš 28 dantų atkūrimo procedūrą būtina konsultacija, kurios metu įvertinama paciento dantų, smilkininio apatinio žandikaulio sąnario būklė, atliekami reikalingi tyrimai.

Dantų technikų laboratorijoje pagaminami laikini dantų modeliai, kuriuos pacientas gali pasimatuoti, įvertinti būsimų dantų vaizdą ir sukandimo pojūtį. Esant poreikiui, atliekamos korekcijos. Kai pacientas būsimos šypsenos vaizdui ir komfortui nebeturi jokių priekaištų, dantų technikai, atsižvelgdami į gydymo planą, pagamina laminates, įklotus ar užklotus. Laminatės – tai itin plonos keramikinės plokštelės, tvirtinamos ant priekinių dantų paviršiaus. Įklotai ir užklotai pasitelkiami krūminių dantų estetinio vaizdo bei funkcijos atkūrimui. Siekiant sukurti ne tik ypatingai natūralią išvaizdą, bet ir tiksliai atkurti taisyklingą sąkandį, gaminant restauracijas, preciziškai tiksliai atkuriamos dantų anatominės struktūros: forma, kauburėliai, vagelės ir kitos detalės. Pagamintos restauracijos pricementuojamos prie dantų. Priklausomai nuo situacijos sudėtingumo, gydymas trunka apie 2–4 savaites.

Procedūros rezultatas – nepriekaištinga šypsenos estetika ir funkcija, pastebimai jaunatviškesnė išvaizda, pagerėjusi gyvenimo kokybė ir didesnis pasitikėjimas savimi.

Svajojate apie sveiką, tobulai atrodančią šypseną? Laukiame Jūsų „Odontologijos praktikos centre“, pasirengę įgyvendinti Jūsų svajones.

img