fbpx

El. paštas: info@opc.lt


28 dantų atstatymas

Natūralu, kad praėjus tam tikram laiko tarpui mūsų dantys susidėvi, pradeda trupinėti ar būna kitaip pažeisti. Praradę savo formą, spalvą ir funkciją, jie gali kelti pavojų sveikatai: kai negalime tinkamai sukramtyti maisto, sutrinka virškinimo funkcija, pasireiškia žandikaulio sąnario problemos. Todėl patariame nesikankinti ir atkurti 28 dantų paviršių.

28 dantų atstatymas

Kas tai?

28 dantų atstatymas – tai kompleksinis gydymas, pasitelkiamas, siekiant atkurti burnos ertmės funkciją ir estetiką. Ši procedūra rekomenduojama norintiems atrodyti jauniau, turėti dailią šypseną, pagerinti kramtymo funkciją ir išvengti nemalonių, nudilusių dantų sukeltų sveikatos problemų.

28 dantų atkūrimo procese dalyvauja kelių sričių gydytojai, kurie pasirūpina, kad nusidėvėję, nudilę, nuskilę dantys būtų nepriekaištingai atstatyti. Restauruojant dantis, siekiama išsaugoti kuo daugiau natūralių danties audinių, todėl jie šlifuojami labai minimaliai arba visai nešlifuojami.

28 dantų atkūrimo galimybės

Siekiant atstatyti 28 dantis, įvertinamas nudilimo lygis ir sudaromas gydymo planas iš kompleksinių procedūrų.

Dantų valymas.

Jeigu dantų paviršius yra silpnai pažeistas, gydytojas gali atlikti dantų valymą juos skalaujant, poliruojant ir pašalinant nudilimo požymius. Taip pat kartu galimas ir balinimas, kuomet atstatoma dantų estetinė išvaizda, spindėjimas ir natūrali spalva.

Dantų užpildai.

Esant dideliam dantų pažeidimui, dažnai reikia tuščias ertmes užpildyti specialia medžiaga, priklausomai nuo nudilimo lygio.

Dantų laminatės.

Nudilusius ir pažeistus dantis galima atkurti dantų laminatėmis, kurios gali atkurti ne tik šypsenos estetiką, bet ir funkciją.

Kaip atliekamas 28 dantų atkūrimas?

Atkuriant 28 danti, išsprendžiamos įvairios problemos, turinčios neigiamos įtakos gyvenimo kokybei.

Gydymo metu atkuriami ne tik dantų defektai – dantys gali būti pašviesinti, prailginti, galima sumažinti tarp jų esančius tarpus.

Restauruojant dantis, atsižvelgiama į paciento veido formą, šypseną, akių liniją ir kitus veido bruožus, siekiant, kad atkurta šypsena tobulai prie jų derėtų ir pabrėžtų kiekvieno paciento individualumą.

Procedūros rezultatas – nepriekaištinga šypsenos estetika ir funkcija, pastebimai jaunatviškesnė išvaizda, pagerėjusi gyvenimo kokybė ir didesnis pasitikėjimas savimi.

Kada rekomenduojama atstatyti 28 dantis?

28 dantis rekomenduojama atstatyti, kai

-

natūralūs dantys yra nudilę, nuskilę ar kitaip praradę savo formą;

-

sąkandis yra nudilęs;

-

negalite tinkamai sukramtyti maisto;

-

netenkina šypsenos atvaizdas veidrodyje.

image

Kodėl OPC klinika?

Kviečiame savo dantų gydymą patikėti mums!

Odontologijos srities profesionaliai siekia užtikrinti, kad kiekvienas pacientas būtų išgirstas ir iš klinikos išeitų patenkintas.

Gydymo metu naudojame pačios aukščiausios kokybės įrangą, kuri padeda užtikrinti sėkmingą procesą.

Atsakome į visus pacientams kylančius klausimus bei konsultuojame, kaip dantis prižiūrėti net ir praėjus gydymo procedūrai.

OPC

Kaip vyksta pasiruošimas 28 dantų atstatymui?

Prieš 28 dantų atkūrimo procedūrą būtina konsultacija, kurios metu įvertinama paciento dantų, smilkininio apatinio žandikaulio sąnario būklė, atliekami reikalingi tyrimai.

Procedūros eiga

28 dantų atstatymo procedūra yra sudaryta iš kelių svarbių etapų.

01

Pirminės konsultacijos metu gydytojas odontologas įvertina bendrą paciento burnos ertmės būklę, veidą, smilkininio apatinio žandikaulio būklę, taip pat padaromos nuotraukos, išsiaiškinama, kiek prarasta dantų audinių.

02

Pagal individualius dantis pagaminami laikini dantų moduliai, su kuriais pacientas gali susipažinti, juos panešioti ir nuspręsti, ar nereikia nieko koreguoti.

03

Galiausiai dantys atstatomi ant jų pritvirtinant nuolatines restauracijas, kurios padeda atkurti spalvą ir formą. Tai užtikrina šypsenos estetiką ir paciento pasitikėjimą savimi.

Kodėl nederėtų delsti?

-

Toks dantų atstatymo būdas padeda išvengti virškinimo problemų, kadangi maistas ir vėl yra tinkamai sukramtomas.

-

Tai svarbi investicija, kadangi tokiu būdu atkuriant dantis užtikrinamas ilgaamžiškumas.

-

Atkuriama ne tik natūrali dantų spalva, bet ir forma, dantų paviršius yra sulyginamas.

image

Atkurkite savo šypseną su mūsų klinikos odontologais

Pasitikėkite mūsų klinikos profesionalais ir vėl džiaukitės plačia šypsena.