Estetinis dantų plombavimas

Estetinis plombavimas – tai procedūra, pasitelkiama, siekiant atkurti trūkstamus ar pažeistus danties audinius. Ši procedūra rekomenduojama ne tik norint sutaisyti ėduonies pažeistus dantis – ji puikiai tinka ir tada, kai norima pakeisti dantų formą, spalvą, panaikinti pigmentines dėmes ar užpildyti tarpą tarp dantų (diastemą).

Ši estetinė odontologinė procedūra – puikus pasirinkimas, esant nedideliems dantų defektams, ji padeda nepriekaištingai atkurti pažeistus audinius, spalvines savybes bei dantų padėtį, idealiai atstatyti dantų vageles ir kauburėlius. Estetiškai plombuotų dantų plombos yra visiškai nepastebimos, todėl dažniausiai estetinis plombavimas atliekamas priekiniams dantims. Tačiau ši procedūra gali būti pasirenkama ir siekiant tiksliai atkurti krūminius dantis bei taip užtikrinti taisyklingesnį sąkandį.

Prieš atliekant estetinį plombavimą, būtina gydytojo odontologo konsultacija, kurios metu atliekami reikiami diagnostiniai tyrimai, įvertinama dantų būklė ir parengiamas gydymo planas.

Procedūros metu, pritaikius vietinę nejautrą, pašalinami pažeisti dantų audiniai, senos plombos ar restauracijos, minimaliai pašiurkštinamas dantų paviršius – taip dantys paruošiami estetiniam plombavimui. Estetiniam plombavimui naudojamas aukščiausios kokybės, saugus ir puikiai organizmo toleruojamas plombinis kompozitas, kuriuo tiksliai atkartojamos natūralios danties vagelės, kauburėliai, anatominė sandara. Šiuolaikinių medžiagų ir technologijų dėka net smulkiausios detalės atkuriamos itin tiksliai, todėl atkurti dantys atrodo labai natūraliai ir estetiškai.

Galutinis procedūros rezultatas išryškėja praėjus 1-2 dienoms po atliktos procedūros, kai suvienodėja natūralių ir estetiškai plombuotų dantų spalva.

Estetinio plombavimo procedūros metu atstačius taisyklingą danties anatomiją, sugrąžinama ir pilnavertė kramtymo funkcija bei komforto jausmas.

Nors įprastai estetinis plombavimas užtikrina apie 10 metų džiuginsiantį rezultatą, svarbu atminti, kad jo trukmė priklauso nuo estetiškai plombuotų dantų priežiūros.
Vis pagalvojate apie dantų atkūrimą? Registruokitės konsultacijai pas estetinio plombavimo profesionalus „Odontologijos praktikos centre“! Ypatingu kruopštumu ir profesionalumu garsėjantys gydytojai, leis greitai džiaugtis atkurtais dantimis, spindinčia šypsena ir pastebimai pagerėjusia gyvenimo kokybe!

img