Dantų balinimas

img

Balta spindinti šypsena ne tik atrodo patraukliai, bet ir suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Tačiau daugybė žmonių jaučia diskomfortą dėl atspalvį pakeitusių, gelsvų dantų. Dantų spalvos pokyčius gali nulemti genetika, netinkama dantų priežiūra ar mitybos įpročiai, rūkymas, dantų traumos, gydymo pasekmės ir kitos priežastys.

Dantų balinimas – greitas ir efektyvus būdas, padedantis pašviesinti dantis net iki 8 baltos spalvos tonų ir vėl džiaugtis natūralia, spindinčia šypsena. Dantų pabalimo atspalvis priklauso nuo dantų emalio storio, įgimto atspalvio, asmens amžiaus ir įpročių.

„Odontologijos praktikos centre“ pacientams siūlome saugų dantų balinimą, atliekamą specialisto kabinete arba su specialisto priežiūra namuose, pasitelkus individualias kapas.

Dantų balinimas klinikoje – tai saugi, greita ir ypatingai efektyvi procedūra. Jos metu naudojamas peroksido savo sudėtyje neturintis gelis, todėl emalis išlieka visiškai nepakitęs, išvengiama bet kokių pažeidimų, o procedūra nesukelia dantų jautrumo. Rezultatu galėsite džiaugtis iškart po vos 30–45 min. trunkančios procedūros! Procedūros rezultatai išlieka ilgai, nes išgaunamas giluminis balinimo efektas – balinimo medžiaga pasiekia ne tik emalį, bet ir dentiną.

Dantų balinimas namuose – tai veiksmingas būdas pašviesinti dantis pacientui patogiu metu. Pasirinkus šį balinimo metodą, nuimami paciento dantų atspaudai, pagal kuriuos dantų technikos laboratorijoje pagaminamos individualios kapos viršutiniams ir apatiniams dantims, identiškai atitinkančios jų formą. Kapos naudojamos su specialiu balinančiu geliu, kurį rekomenduoja burnos priežiūros specialistas. Galima rinktis mažesnės ar didesnės koncentracijos balinimo medžiagas. Pasirinkus silpnesnį balinimo gelį, mažiau vargins padidėjęs dantų jautrumas. Dantų balinimas šiuo metodu trunka apie 2 savaites.

Prieš atliekant dantų balinimo procedūrą būtina gydytojo odontologo arba burnos higienisto konsultacija. Tam, kad procedūros metu naudojamas balinimo gelis nedirgintų danties pulpos bei nesukeltų uždegiminės reakcijos, svarbu, kad dantys būtų sveiki, nepažeisti ėduonies, nenusidevėję, plombose nebūtų plyšių. Dantų balinti negalima ir esant dantenų uždegimui, periodontitui ar kitoms dantenų ligoms. Dantų balinimą rekomenduojama atidėti, kai moteris laukiasi ar maitina kūdikį, taip pat nešiojantiems breketus ir jaunesniems nei 18 metų asmenims. Tam, kad dantų balinimas būtų maksimaliai efektyvus, prieš tai rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną. Svarbu žinoti ir tai, kad po balinimo procedūros plombų, laminačių ar dantų karūnėlių spalva nepasikeičia. Todėl dantis balinti reikėtų prieš estetines ar gydomąsiais dantų atkūrimo procedūras.

Svajojate apie baltesnę šypseną? Dantų balinimo procedūras atliekantys patyrę „Odontologijos praktikos centro“ specialistai pasirengę kiekvienam iš Jūsų pasiūlyti tinkamiausius ir efektyviausius dantų balinimo sprendimus.