Diagnostika, rentgeno nuotraukos

img

Žmonės į gydytoją odontologą neretai kreipiasi tik tada, kai dantį skauda, o kariesas ar net rimtesnės dantų ir burnos ligos jau yra gerokai pažengusios. Todėl pas gydytoją reikia apsilankyti ir profilaktiškai: įvertinti esamą dantų, dantenų ir burnos gleivinės būklę, ar nėra naujų kariesų, ar dantenų ir gleivinės būklė yra gera.

Konsultacijos metu mūsų gydytojai vizualiai, bei pasitelkę modernią įrangą įvertina esamą dantų būklę. Moderniais rentgeno aparatais daro skaitmenines dantų rentgeno nuotraukas, kurias galima matyti iškart kompiuterio ekrane. Jos leidžia diagnozuoti kariozinius dantų pažeidimus, dantį supančių audinių būklę, įvertinti dantų kanalų būklę, kaulo suirimo židinius, matyti podanteninius akmenis.

Odontologijos praktikos centre taip pat darome ir panoramines dantų rentgeno nuotraukas, apimančias visos burnos ir žandikaulio sąnarių bei sinusų vaizdą. Rentgeno nuotraukos leidžia įvertinti situaciją planuojant chirurgines dantų procedūras – protinio danties rovimą, dantų implantaciją, kaulo priauginimą.

Viską apžiūrėję ir įvertinę, mūsų gydytojai odontologai išsamiai Jums paaiškins esamą situaciją, problemas bei pateiks gydymo rekomendacijas ir sudarys gydymo planą.