Pasimatuok šypseną ( „Mock-up“)

img

Nuolat pastebite dailias aplinkinių šypsenas ir vis pasvajojate apie tai, kaip ir Jūs norėtumėte tokią turėti? Tačiau tuo pačiu dvejojate, nes net neįsivaizduojate, kaip ideali šypsena derės prie Jūsų veido, ar ji atitiks Jūsų lūkesčius ir su ja jausitės patogiai?

Skaitmeninių technologijų dėka dabar šypseną galite pasimatuoti, o nelikus abejonių dėl nepriekaištingo vaizdo ir komforto, „Odontologijos praktikos centro“ šypsenų meistrai Jūsų svajones pavers realybe.

Kaip vyksta šypsenos pasimatavimas?

Atvykus į konsultaciją, pasitelkus skaitmenines technologijas, itin tiksliai nuskenuojamas paciento dantų vaizdas ir nufotografuojamas jo veidas. Visi duomenys perkeliami į skaitmeninę erdvę ir sukuriamas vienas ar keli galimi būsimos šypsenos modeliai. Tuomet, dalyvaujant pacientui, gydytojui odontologui ir dantų technikui, atsižvelgiant į paciento pageidavimus, vyksta tobulos šypsenos modelio derinimas, atliekamos reikalingos korekcijos. Kai būsimas vaizdas atitinka paciento lūkesčius, laboratorijoje pagaminamas šypsenos šablonas, kurį galima pasimatuoti. Tam, kad pacientas galėtų tinkamai įvertinti pasirinktą dantų spalvą ir formą – padaromos šypsenos nuotraukos. Norintys apsiprasti su naujuoju šypsenos vaizdu ir įsitikinti, kad jis tiksliai atitinka lūkesčius, gali šabloną kelias dienas panešioti.

Kas toliau?
Jeigu pacientas savo naujajai šypsenai nebeturi jokių priekaištų ir nori ja džiaugtis kasdien, pradedamas šypsenos įgyvendinimo procesas – laboratorijoje pradedama individualizuotų dantų laminačių gamyba. Šiuolaikinių technologijų dėka šis procesas vyksta ypač tiksliai ir operatyviai.

Svajojate apie tobulą šypseną, tačiau norite iš anksto įvertinti, kaip ji atrodys po būsimų korekcijų? Laukiame Jūsų „Odontologijos praktikos centre“! Patyrę specialistai visuomet atidžiai išklausys Jūsų lūkesčių, pastabų ar pageidavimų ir padės sukurti Jūsų unikalią asmenybę bei grožį išryškinančią svajonių šypseną.