Visų dantų atkūrimas „Straumann Pro Arch“ ( kitaip – „visi ant 4“) metodika

„Straumann Pro Arch“ arba ,,visi ant keturių“ – tai pažangiausia šiuo metui gydymo metodika, leidžianti greitai, sklandžiai ir patikimai sukurti tvirtus, estetiškai atrodančius dantis bei vėl grąžinti gyvenimo kokybę daugumą ar visus dantis praradusiems žmonėms. Atkuriant dantis šiuo metodu, neišimamas vieno žandikaulio protezas fiksuojamas ant 4 implantų.

Taikant „Straumann Pro Arch“ metodiką, vieno vizito metu įsriegiami 4 implantai, iš kurių 2 sriegiami 30–45° kampu, norint užtikrinti kuo tolimesnę atramą ir kuo didesnį stabilumą protezui. Naudojant šį implantacijos metodą, dažniausiai išvengiama kaulo priauginimo procedūros, nes implantai sriegiami į tą žandikaulio vietą, kurioje yra didžiausias kaulo kiekis.

Esant gerai klinikinei situacijai ir pirminiam implantų stabilumui, iš karto po implantacijos galima pritvirtinti laikiną protezą, todėl jau po vieno vizito klinikoje, galima džiaugtis natūraliai atrodančia, estetiška šypsena ir visiškai atkurta kramtymo funkcija. Atkuriant dantis šiuo metodu, užtikrinamas ir visiškai protezo stabilumas – jis nejuda kramtant, kalbant ar juokiantis. Po kelių mėnesių, prigijus implantams, laikini dantys pakeičiami nuolatiniais, nuo natūralių dantų beveik nesiskiriančiais dantimis.

Dėl procedūros paprastumo, saugumo ir gerai organizmo toleruojamų medžiagų, šis bedantystės gydymo būdas gali būti taikomas bet kokio amžiaus pacientams.
„Straumann Pro Arch metodas“ ne tik palengvina ir sutrumpina implantavimo procedūros laiką, bet ir sumažina dantų atkūrimo kaštus.

Svarstote, kaip greičiau ir paprasčiau atkurti prarastus dantis? Registruokitės konsultacijai „Odontologijos praktikos centre“! Patyrę implantologijos specialistai laukia Jūsų, pasirengę Jums pasiūlyti pažangiausius dantų atkūrimo metodus, greitai sugrąžinsiančius gyvenimo kokybę ir nevaržomą šypseną.

img